0

Ostukorvis pole tooteid.

STIHL TS 800

€ 1 199,00

Laos

Järelmaks alates € 33.92 / kuus

Lühikirjeldus

Jõuline 5,0 kW ketaslõikur 400 mm läbimõõduga lõikeketastele. STIHLi suurim ketaslõikur maksimaalse lõikesügavuse jaoks. Äärmiselt pikk filtri kasutusiga ja pikemad hooldusintervallid tänu innovatiivsele vastupidavale õhuvoolu tsüklilise suunamisega õhufi ltrisüsteemile. Töötamine seadet käes hoides või kasutades vankrit FW 20. STIHLi võimsaim ja suurima lõikekettaga töökindel ning kasutajasõbralik ketaslõikur igapäevatööks.

Lõikeketas maksimaalselt 400mm
Võimsus 5kw

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:
Taotle

Sinu kuumakse al.

  • Omadused
  • Kirjeldus
  • Tehnilised Andmed
  • Tarne
  • Saadavus kauplustes

STIHL_TS_420_manuaalne_kutusepump

Manuaalne kütusepump

Väike kütusepump viib nupuvajutusega kütuse karburaatorisse, mis omakorda vähendab käivituseks vajalike tõmmete arvu peale pikemat tööpausi.

STIHL_TS_420_ergonoomiline_kaepide

Ergonoomiline käepide

Uudne ergonoomiline disain tagab kindla haarde ning kaardus käepide lõkemugavuse igas asendis.

STIHL_TS_420_integreeritud_veeuhendus

Integreeritud veeühenduse kiirotsik

Vähendamaks tolmu teket lõikamisel on masin varustatud veeühendus otsikuga viisil, mis ei sega töötamist.

STIHL_TS_420_kaheastmeline_ohupuhastus_susteem

Kaheastmeline õhupuhastussüsteem

Kaheastmeline õhupuhastussüsteem tagab filtri pikema eluea. Sissetõmmatavast õhust eraldatakse esmajärjekorras raskemad osakesed ning alles juba eelpuhastatud õhk suunatakse filtrisse.

STIHL_TS_420_STIHL_2_MIX

STIHL 2-MIX® mootor

Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset tehnoloogiat, luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi, mis vähendab põlemisjääkide sekka sattuva kütuse hulka, alandades sellega kütusekulu kuni 20%. Nii tekib ka vähem heitgaase mis omakorda säästab loodust.

STIHL_TS_420_survevabastusklapp

Survevabastus klapp

Survevabastus klapp võimaldab mõningasel õhul silindrist väljuda, mis vähendab esmakäivitusel vajaminevat jõudu ning säästab käivitusnööril.

 

STIHL_TS_420_poolautomaatne_rihmapinguti

Poolautomatne rihma pingutussüsteem

Poolautomaatne rihmapingutus tagab pikema rihma ja võlli laagrite eluea.

Stihl TS800

STIHL ElastoStart süsteem

STIHL ElastoStart summutab käivitamisel starterinööri käepidemele tekkivaid jõude, mis tagab sujuva käivituse ja vähendab liigestele ning lihastele mootori käivitamisega kaasnevast kompressioonist tekkivat šokki.

Kirjeldus

Jõuline 5,0 kW ketaslõikur 400 mm läbimõõduga lõikeketastele. STIHLi suurim ketaslõikur maksimaalse lõikesügavuse jaoks. Äärmiselt pikk filtri kasutusiga ja pikemad hooldusintervallid tänu innovatiivsele vastupidavale õhuvoolu tsüklilise suunamisega õhufi ltrisüsteemile. Töötamine seadet käes hoides või kasutades vankrit FW 20. STIHLi võimsaim ja suurima lõikekettaga töökindel ning kasutajasõbralik ketaslõikur igapäevatööks STIHL 2-MIX® 2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini Ergonoomiline käepide Käepideme kuju muudab töötamise mugavaks igas asendis Magneesiumist kettakaitse Magneesiumist kettakaitse annab olulise kaaluvõidu ning lisaks on kettakaitsele installeeritud ergonoomiline veeühendus Poolautomaatne rihmapingutussüsteem Tagab ülekanderihma pideva õige pingutuse ja pikendab oluliselt rihma eluiga STIHL antivibratsioonisüsteem STIHL antivibratsioonipukside ja -vedrudega varustatud ketaslõikuritel kandub oluliselt vähem mootori- ja lõikevibratsiooni kasutaja kätele. See võimaldab pikemaid tööpäevasid ja vähem väsitavamaid lõikeid Integreeritud veeühendus Seadmele on installeeritud veeühendus selliselt, et see segaks võimalikult vähe kasutaja töömugavust, tagaks maksimaalse tolmuvabaduse ja ühendus oleks võimalik standardsete veeühendusotsikutega Pikaealine filtrisüsteem Annab õhufiltrile kuni aastase eluea (oleneb seadme kasutuskeskkonnast) ja vähendab filtri regulaarset puhastamisvajadust Kütusepump Tagab kerge käivituse Lisavarustus STIHL ketaslõikuritel on mitmeid lisavarustusi saadaval: Ketaslõikuri käru - vertikaalsete pindade lõikamiseks nt. betoonpõrand Ketaslõikuri kärule ühendatav veepaak
Lõikeketas  400 mm
Töömaht  98,5 cm3
Mootori Seeria 2-MIX
Kaal 13kg
Võimsus 5 kw

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) Omniva kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile Omniva kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot.

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Tallinna kauplus Laos
Tartu kauplus Küsi tarneaega
Otepää kauplus Küsi tarneaega
Valga kauplus Küsi tarneaega
Võru kauplus Küsi tarneaega
Võru Mehka töökoda Küsi tarneaega
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...