0

Ostukorvis pole tooteid.

STIHL FR 460 TC-EM

€ 1 159,00
Järelmaks alates € 32.79 / kuus

Lühikirjeldus

Mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas rohulõikur painduva trossiga. Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStartstarter ja STIHLi 2-MIX mootor. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja raskesti niidetavates kohtades nagu suured kallakud. Standardvarustuses kolmiknuga 250mm.

Antud 2-MIX mootoriga rohulõikur on mõeldud professionaalseteks trimmerdamistöödeks või kasutamiseks suuremateks töödeks talupidamises. Seadmele on võimalik paigaldada AutoCut C 25-2, DuroCut 20-2, PolyCut 20-3 trimmipeasid ja lõikenugasid 230-2, 230-4, 230-8 ja 250mm kolmiknuga on standartvarustuses.

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:
Taotle

Sinu kuumakse al.

  • Kirjeldus
  • Tarne
  • Saadavus kauplustes

Kirjeldus

Mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas rohulõikur painduva trossiga. Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStartstarter ja STIHLi 2-MIX mootor. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja raskesti niidetavates kohtades nagu suured kallakud. Standardvarustuses kolmiknuga 250mm. Antud 2-MIX mootoriga rohulõikur on mõeldud professionaalseteks trimmerdamistöödeks või kasutamiseks suuremateks töödeks talupidamises. Seadmele on võimalik paigaldada AutoCut C 25-2, DuroCut 20-2, PolyCut 20-3 trimmipeasid ja lõikenugasid 230-2, 230-4, 230-8 ja 250mm kolmiknuga on standartvarustuses. Kolmiknuga - võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist AutoCut C 40-2 trimmipea - Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates. M-Tronic Lisaks süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) Omniva kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile Omniva kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot.

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Tallinna kauplus Küsi tarneaega
Tartu kauplus Küsi tarneaega
Otepää kauplus Küsi tarneaega
Valga kauplus Küsi tarneaega
Võru kauplus Küsi tarneaega
Võru Mehka töökoda Küsi tarneaega
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...