0

Ostukorvis pole tooteid.

SAERAAM LOGOSOL TIMBERJIG BIG MILL

€ 229,00

Laos

Järelmaks alates € 10.14 / kuus

Lühikirjeldus

TimberJig on patenteeritud kvaliteetne käeshoitav saeraam. Teie saematerjaliprojektide mitmekülgne sõber Osad: Big Mill Timberjig Palgi läbimõõt: max 60 cm Tasub teada BIG Mill süsteemi kohta •Lõigake võimalikult lühikesed palgid ning edasine töö on täpsem ja hõlpsam. Alumiiniumist juhtrelsse saab kokku sobitada ja vajadusel pikendada. Juhtrelsid on saadaval pikkustes 0,5 m, 1 m ja 2,75 m. •Kui juhtrelss on pikem kui 4 m, tuleb sobitada juhtrelsi tugi palgi keskele. Kui see on pikem kui 7 m, tuleb kasutada kahte juhtrelsi tuge. •Kui te soovite oma puidutööprojekte edasi arendada, siis saab saeraami Timberjig ja Big Mill süsteemi juhtrelsse sobitada saeraamiga Logosol Sawmill ja Woodworker’s Mill. •Paketid on koostatud nii, et teil on olemas kõik vajalik, kuid kõiki süsteemi osi saab ka eraldi tellida. •Lisateavet süsteemi kõikide võimaluste, osade ja tarvikute kohta saate lugeda juhendist. •Me saame teile kaasa anda palkide saagimiseks vajaliku kettsae, juhtlati ja ketid, aga te saate kasutada ka standardseadmeid, kui teil on juba olemas kahe juhtplaadipoldiga kettsaag. •Saagimine on lõbus! Raske on ületada rõõmu, mille saate oma esimese laua saagimisest! Vaata lisa: http://www.logosol.ee/saeraamid/big-mill-system/

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:
Taotle

Sinu kuumakse al.

  • Omadused
  • Kirjeldus
  • Tarne
  • Saadavus kauplustes

Logosol Timberjigi komplekteerimine

Logosol Timberjig Big Mill koplekteerimine ja tööks valmistumine

Logosol Timberjigiga töötamine

Big MIll saeraami puule kinnitamine ja raamiga töötamine

Kirjeldus

Big Mill TimberJig
 
TimberJig on patenteeritud kvaliteetne käeshoitav saeraam. Teie saematerjaliprojektide mitmekülgne sõber
 
Osad: Big Mill Timberjig
Palgi läbimõõt: max 60 cm
 
Logosol TimberJig muudab teie kettsae teisaldatavaks saeraamiks. Selle väikse saeraamiga saate kiiresti ja hõlpsalt saematerjali lõigata. Nagu kõik Logosoli tooted, on ka selle tööriista funktsioonid lihtsad, töökindlad ja kvaliteetsed.
Esimeseks eeliseks on see, et seadet saab kinnitada nende sama kahe poldiga, mis hoiavad sae küljes keti juhtplaati. Saeraami jaoks pole vaja juhtplaadi sisse puurida täiendavaid auke.
Teiseks eeliseks on see, et TimberJigi pakendis on nurkklambrid ja kruvid sirge puidust juhtrelsi ehitamiseks. Relssi kasutatakse lameda pinna saamiseks ainult esimese kahe lõike jaoks.
Sealt edasi paigutatakse Timberjig reguleeritavale juhikule, mis määrab laua paksuse.
Väiksemate palkide jaoks soovitame korraliku tööasendi saamiseks asetada palk vöökõrgusele.
 
TimberJig on täisvarustusega käeshoitav saeraam ning seda on võimalik täiendada.
Parim tööriist saematerjali töötlemiseks otse metsas ning seda saab täiendada erinevate osadega.
Meie pakume teile peamised osad ja kava, kuidas kodus ehitada oma saeraam. Enne saagima hakkamist peate ise puidust ehitama oma saeraami osad, nimelt juhtrelsi ja relsitoed. Juhtrelsi ja relsitugede kokkupanekuks kokkupanekuks vajalikud materjalid on kõik TimberJigi komplektis olemas.
Kui me konstrueerisime TimberJigi, siis otsustasime selle valmistada alumiiniumist ja terasest. Terasosad on tootmise ajal töödeldud lämmastikoksiidiga. Sel viisil töödeldud teras on musta värvi ning see annab suurema roostekindluse ning materjal on vastupidavam ja kulumiskindlam. Võrreldes tavapärase tsingist kattega, on see protsess kallim, kuid me arvame, et lõpptulemuse kvaliteet on nii näha kui tunda.
Suure vastupidavuse ja roostekindlusega anodeeritud alumiiniumi kasutatakse skaala hoova jaoks, mis täidab nii hoova kui ka paksusskaala ülesannet.
 
Puidust juhtrelss ja hoidikud kinnitatakse palgi külge. Seejärel teete esimese lõike. Teise lõike ajal kinnitub juhtrelss saetud pinnale. Pruss lõigatakse välja. Nüüd peate kasutama ainult TimberJigi.        TimberJig lõikab prussist palgid ja lauad.
 

Tasub teada BIG Mill süsteemi kohta
Lõigake võimalikult lühikesed palgid ning edasine töö on täpsem ja hõlpsam. Alumiiniumist juhtrelsse saab kokku sobitada ja vajadusel pikendada. Juhtrelsid on saadaval pikkustes 0,5 m, 1 m ja 2,75 m.
Kui juhtrelss on pikem kui 4 m, tuleb sobitada juhtrelsi tugi palgi keskele. Kui see on pikem kui 7 m, tuleb kasutada kahte juhtrelsi tuge.
Kui te soovite oma puidutööprojekte edasi arendada, siis saab saeraami Timberjig ja Big Mill süsteemi juhtrelsse sobitada saeraamiga Logosol Sawmill ja Woodworker’s Mill.
Paketid on koostatud nii, et teil on olemas kõik vajalik, kuid kõiki süsteemi osi saab ka eraldi tellida.
Lisateavet süsteemi kõikide võimaluste, osade ja tarvikute kohta saate lugeda juhendist.
Me saame teile kaasa anda palkide saagimiseks vajaliku kettsae, juhtlati ja ketid, aga te saate kasutada ka standardseadmeid, kui teil on juba olemas kahe juhtplaadipoldiga kettsaag.
Saagimine on lõbus! Raske on ületada rõõmu, mille saate oma esimese laua saagimisest!

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) Omniva kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile Omniva kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot.

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Tallinna kauplus Laos
Tartu kauplus Küsi tarneaega
Otepää kauplus Küsi tarneaega
Valga kauplus Küsi tarneaega
Võru kauplus Küsi tarneaega
Võru Mehka töökoda Küsi tarneaega
  • LISATARVIKUD
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...