0

Ostukorvis pole tooteid.

DAKR PANTER FD3 - B&S 500cm3 + MC 100 VASARNIIDUK

€ 3 500,00
Järelmaks alates € 99.01 / kuus

Lühikirjeldus

DAKR PANTER FD3 koos vasarniidukiga MC100 on kõrge heina niitmiseks mõeldud vasarniiduk, mis on varustatud sujuvarlt reguleeritava astmeteta hüdrostaatilise veosüsteemiga. Sobib harva niidetavate alade niitmiseks ning pinna tasandamiseks, niidulaius on 100 cm. Lendterade tõttu ei karda masin kõrges heinas peituvaid ohte nagu kivid, kännud ja muud takistused. Masin on varustatud Briggs & Strattoni 4-145 seeria neljataktilise ühesilindrilise 15,5 hobujõulise ja 500 cm3-se sisepõlemismootoriga ja masinal on edasiliikumiseks hüdrostaatiline sild tootjalt Tuff Torq. Masinad on mõeldud niitmiseks kallakutel. Tänu heale manööverdusvõimele on masin hõlpsasti kasutatav ka keerulistel niidualadel, kus on kitsad kohad, palju puid jne. Üks masina tugevaid eeliseid on konstruktsioon, masina pöörlev mass asub madalal, mis hõlbustab masina juhtimist. Kasutaja ohutuseks on masinal kaitse, mis takistab kivide ja muu massi lendamist juhi suunas. Masinat on lihtne kokku panna ja sõiduauto pagasisse mahutada. Tutle tutvu masinatega Mehka müügisaalis. Masinale on saadaval hulgaliselt lisavarustust. Youtube video - https://www.youtube.com/watch?v=Sbr9QW2Z18U

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:
Taotle

Sinu kuumakse al.

  • Kirjeldus
  • Tehnilised Andmed
  • Tarne
  • Saadavus kauplustes

Kirjeldus

DAKR PANTER FD3 koos vasarniidukiga MC100 on kõrge heina niitmiseks mõeldud vasarniiduk, mis on varustatud sujuvarlt reguleeritava astmeteta hüdrostaatilise veosüsteemiga. Sobib harva niidetavate alade, metsaradade, teeradade, maamaja ümbruse niitmiseks, samuti ka heina niitmiseks loomadele, niidulaius on 100 cm. Lendterade tõttu ei karda masin kõrges heinas peituvaid ohte nagu kivid, kännud ja muud takistused. Masin on varustatud Briggs & Strattoni 4-145 seeria neljataktilise ühesilindrilise 15,5 hobujõulise ja 500 cm3-se sisepõlemismootoriga ja masinal on edasiliikumiseks hüdrostaatiline sild tootjalt Tuff Torq. Masinad on mõeldud niitmiseks kallakutel. Tänu heale manööverdusvõimele on masin hõlpsasti kasutatav ka keerulistel niidualadel, kus on kitsad kohad, palju puid jne. Üks masina tugevaid eeliseid on konstruktsioon, masina pöörlev mass asub madalal, mis hõlbustab masina juhtimist. Kasutaja ohutuseks on masinal kaitse, mis takistab kivide ja muu massi lendamist juhi suunas. Masinat on lihtne kokku panna ja sõiduauto pagasisse mahutada. Tutle tutvu masinatega Mehka müügisaalis. Masinale on saadaval hulgaliselt lisavarustust.
TEHNILISED ANDMED  
Mark: DAKR
Mudel: Panter FD3
   
Masina andmed:  
Veosüsteem: Hüdrostaatiline Tuff Torq K46, sujuvalt edasi ja tagasi
Käigud / Kiirused: Edasi, 0-10 km/h, tagasi 0-5 km/h, lukustatav diferentsiaal ja pidur
Rattad: 480 mm-sed V-mustirga õhkrehvid, välisdiameeter 76 cm
Mootor: Briggs&Stratton, Powerbuilt 4-145
Kütus: Bensiin 95
Mootori töömaht: 500 cm3
Silindri materjal: Terasvalu hülss
Mootori tööpöörded: 3600 p/min
Mootori maksimaalne võimsus: 15.5 HP/11.3 kW
Võimsus 3060 p/min: 3600 p/min
Pöördemoment 3060 p/min: 30.2 Nm
Mootori õlitussüsteem: Paiskõlitus
Külmkäivitus: Külmkäivitusklapp
Kaal (masin ja/või tööorgan): 124 kg
Soovitatav maksimaalne niiduala suurus: Piiramatu
   
Niiduseade:  
Niiduorgan: DAKR Panter FD3 MC 100 vasarniiduk
Niidukõrgus: 36 võllile kinnituvat Y kujulist lendtera
Maksimaalne niiduvõimsus, m2/h: 7000
Niidulaius, cm: 100
Multsimiskomplekt: Saadaval lisavarustusena
Niiduorgani kaal, kg: 89
Tootjamaa: Tsehhi
Lisavõimalused: Iste, käru, oksapurustaja, mullafrees, tänavapuhastushari, Rootorniiduk, Vasarniiduk
Lisad: Pidur, töötuli, akulaadimine

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) Omniva kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile Omniva kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot.

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Tallinna kauplus Küsi tarneaega
Tartu kauplus Küsi tarneaega
Otepää kauplus Küsi tarneaega
Valga kauplus Küsi tarneaega
Võru kauplus Küsi tarneaega
Võru Mehka töökoda Küsi tarneaega
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...