0

Ostukorvis pole tooteid.

Oleme Eesti suurim robotniidukite müüja ning paigaldaja. Soovime teha parima pakkumise, tagades kvaliteedi, garantii, järelhoolduse ja kvaliteetse järelteeninduse. Kui kaabel katki või robot käitub imelikult - helistage, kirjutage meie lähimale esindusele! Teil on alati, kelle poole pöörduda.

Robotniiduk muudab Teie elu jäädavalt, andes Teile aasta ilusamal ajal lisaaega tegeleda enda meelistegevustega muruniitmise asemel! Ka muru ise saab hoopis uue väljanägemise, muutudes tihedamaks ning märgatavalt ühtlasemaks. Meie valikus on robotniidukeid erinevatelt tootjatelt - kõige populaarsem on Husqvarna, kuid kindlasti on ka teistel tootjatel omad plussid. Meie valikus siis robotniidukid Husqvarnalt, Hondalt, Stigalt, John Deerelt ning Stihlilt. Lisaks paigaldame ja müüme ka Gardena ning McCullochi robotniidukeid.

Mehka poolt paigaldatud Husqvarna robotniidukile pakume 3 aastast garantiid, kui seade käib vähemalt kord aastas hoolduses. Pakume paigaldust robotniidukitele üle Eesti! Kasutame paigalduseks originaaltarvikuid, mis tagavad paigalduse pikaealisuse ning tootja poolse garnatii.  Küsige varakevadist personaalset pakkumist robotniidukile koos paigaldusega, üritame teha Teile parima pakkumise koos paigaldusega!

Robotniiduki  valimise lihtsustamiseks aitame järgnevaga:


  • Vaatame maa-ameti geoportaalist üle Teie krundi suuruse ja keerukuse.
  • Vajadusel tuleme kohale ja teeme ülevaatuse ja selgituse kohapeal
  • Mõõdame kaablikulu
  • Soovitame laadimisjaama asukoha
  • Koostame pakkumise sobivale masinale koos paigaldusega või ilma.
  • Kui soovite ise paigaldada, anname nõu kuidas paigaldada ja  millele tähelepanu juhtida.
  • Kliendi soovil anname näpunäiteid, kuidas hoovi kujundada nii ,et robotniiduk oleks võimalikult efektiivne.

Robotniidukite paigaldusest ja hooldusest lähemalt

Määra langev suund

Määra langev suund
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...