0

Ostukorvis pole tooteid.

HOOLDUSNIIDUK RAMMY 120 ATV

€ 3 280,00
Järelmaks alates € 92.79 / kuus

Lühikirjeldus

Rammy hooldusniiduk 120 ATV on mõeldud heina, rohu ja väikse võsa lõikamiseks. Võrreldes järelveetavate hooldusniidukitega saate palju kiirema töö, tänu heale manööverdusvõimele ning paremale ülevaatele niidetavast pinnast. Lisavarustusena saadaval külgraam, mille abil on võimalik niita ka kraavi - ja teeääri, liigutades niidukit horisontaalselt. NIidukil on kasutusel Briggs&Strattoni ühe silindriline 305 cm3 ja 9 hobujõuline mootor. NIiduteradeks y-terad. Tõstmiseks vajalik vintsi olemasolu.
Reguleeritava raami abil sobib see Rammy peaaegu kõigile 4x4 ATV-dele. Kui teil on põhja all juba saha kinnituskomplekt, siis tänu Rammy komplektis olevale universaalkinnitusele, saab seda kasutada ka hooldusniiduki kinnitamiseks.
Rammyt saab lisavarustusena kinnitada ka lukustuskonksuga 16-19mm.
Link videole - https://www.youtube.com/watch?v=qUI4TZR2dls

Lõikelaius 100cm, Brigss&Stratton, 9HP, ette kinnituv

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:

Sinu kuumakse al.

  • Omadused
  • Kirjeldus
  • Tehnilised Andmed
  • Tarne
  • Saadavus kauplustes

RAMMY_120_ATV_ette_paigaldatav_niiduk

Ette paigaldatav niiduk

Niiduk pagaldub ATV ette viisil, mis ei sega nähtavust ega ka juhitavust. Normaalne lõikekõrgus 2-10 cm, kuid vintsi abil saab seda suurendada.

RAMMY_120_ATV_Kerge_ja_kompaktne

Kerge ja kompaktne

Niidukit liigutatakse üles-alla vintsi abil ning see kinnitub ATV külge kahe tihvtiga samal viisil nagu näiteks lumesahk.

RAMMY_120_ATV_Briggs&Stratton_mootor

Briggs&Stratton mootor

Niidukil on Briggs&Stratton 305 cm3 mootor, mille hooldusvaba topeltrihma ülekanne muudab niiduki tõhusaks ja töökindlaks abimeheks.

RAMMY_120_ATV_vahetatavad_terad

Terade vahetus võimalus

Komplektiga kaasasolevad Y terad sobivad ideaalselt karmimateks töödeks, kuid peenema lõiketulemuse saavutamiseks on terasid võimalik ka vahetada.

RAMMY_120_ATV_kulgnihutamise_seade

Külgnihutamise komplekt

Niidukile on võimalik paigaldada külgnihutamise komplekt, mis võimaldab opereerimise ajal niiduki liigutamist vasakule, kuni 37 cm.

RAMMY_120_ATV_kasutusvalmis_komplekt

Kasutusvalmis komplekt

Niiduki komplekti kuuluvad: niiduk, reguleeritav lisaraam, kinnitusplaat ja kaugjuhtimispult. Iga seade on eraldi testitud ja kontrollitud.

Kirjeldus

Rammy hooldusniiduk 120 ATV on mõeldud heina, rohu ja väikse võsa lõikamiseks. Võrreldes järelveetavate hooldusniidukitega saate palju kiirema töö, tänu heale manööverdusvõimele ning paremale ülevaatele niidetavast pinnast. Lisavarustusena saadaval külgraam, mille abil on võimalik niita ka kraavi - ja teeääri, liigutades niidukit horisontaalselt. NIidukil on kasutusel Briggs&Strattoni ühe silindriline 305 cm3 ja 9 hobujõuline mootor. NIiduteradeks y-terad. Tõstmiseks vajalik vintsi olemasolu. Reguleeritava raami abil sobib see Rammy peaaegu kõigile 4x4 ATV-dele. Kui teil on põhja all juba saha kinnituskomplekt, siis tänu Rammy komplektis olevale universaalkinnitusele, saab seda kasutada ka hooldusniiduki kinnitamiseks. Rammyt saab lisavarustusena kinnitada ka lukustuskonksuga 16-19mm. Link videole - https://www.youtube.com/watch?v=qUI4TZR2dls Lõikelaius 100cm, Brigss&Stratton, 9HP, ette kinnituv
Mõõdud Laius 120 cm, pikkus 79 cm
Lõikelaius 100 cm
Kaal NIiduk 95 kg, kinntusraam 25 kg
Mootor Briggs&Stratton 1450. 305 cm3. Power 9 hp 4 taktiline mootor.
Ülekanne Kahe rihmaga, neutraal positsiooni lüliti.
Lõiketerad Y-terad, 22tk, üldkasutuseks. Ilusaima tulemuse tarbeks haamerterad. Trumli kiirus 3000 pööret minutis.
Lõikekõrgus 20–100 mm, muudetav trumli kõrgusest. Suurem kõrgus saavutatav vintsiga.
Kinntamine ATV külge Põhja alla adapteriga, kaugus muudetav, kinnitus universaalne, sobib erinevatele põhja alla kinnituvatele adapteritele. Võimalik kinnitada Arctic Cat, Can-am ja Polarisele läbi haakkinnituse 16-19 mm
Tõstmine, langetamine ATV vintsiga
Komplektis Niiduk, kinnitusraam, kaugjuhtimispult, kasutusjuhend ning varuosade kataloog.
Pakendi mõõtmed 80x120x100 cm. Kaal 130 kg.
Garantii ettevõttele  1 aasta

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) Omniva kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile Omniva kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot.

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Tallinna kauplus Küsi tarneaega
Tartu kauplus Küsi tarneaega
Otepää kauplus Küsi tarneaega
Valga kauplus Küsi tarneaega
Võru kauplus Küsi tarneaega
Võru Mehka töökoda Küsi tarneaega
  • LISATARVIKUD
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...