0

Ostukorvis pole tooteid.

NEATO BOTVAC CONNECTED

€ 899,00
Järelmaks alates € 25.43 / kuus

Lühikirjeldus

Nutikaim ja võimsaim Neato robottolmuimeja. Neato Connected robotit saad tänu internetiühendusele juhtida ükskõik kust.Lae alla oma nutiseadmesse Neato app ja juhi oma robotit kus iganes oled - start, stop,paus, taimer ja erinevad teated on saadaval telefoni vahendusel. Täiustatud Spot Cleaning. Saate valida kolme maa-ala suuruse vahel, mida robot puhastama hakkab. Mustema pinna korral saate valida, et robot puhastaks sama ala kaks korda. Turbofunktsioon saab hakkama ka raskesti lahti tulevate osakestega.

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:
Taotle

Sinu kuumakse al.

  • Kirjeldus
  • Tarne

Kirjeldus

Nutikaim ja võimsaim Neato mudel. Neato Connected robotit saad tänu internetiühendusele juhtida ükskõik kust.Lae alla oma nutiseadmesse Neato app ja juhi oma robotit kus iganes oled - start, stop,paus, taimer ja erinevad teated on saadaval telefoni vahendusel. Täiustatud Spot Cleaning. Saate valida kolme maa-ala suuruse vahel, mida robot puhastama hakkab. Mustema pinna korral saate valida, et robot puhastaks sama ala kaks korda.
Eco reziimiga saate vaiksema ja pikema akukestvusega roboti, kus nii imu kui ka põhiharja pöörlemist vähendatakse 25%. Turbo reziimiga saate ülivõimsa robotimuri, mis korjab üles ka kõige raskema mustuse.

Neato Connected robotit saad tänu internetiühendusele juhtida ükskõik kust.Lae alla oma nutiseadmesse Neato app ja juhi oma robotit kus iganes oled - start, stop,paus, taimer ja erinevad teated on saadaval telefoni vahendusel.
Täiustatud Spot Cleaning. Saate valida kolme maa-ala suuruse vahel, mida robot puhastama hakkab. Mustema pinna korral saate valida, et robot puhastaks sama ala kaks korda.
-Automaatne laadimine ja töö jätkamine
-Automaatne igapäevane puhastus
-Puhastab toast tuppa
-Tarkvara uuendamisvõimalus
 
Aku: Liitium
Imulaius: 28 cm
Kõrgus: 10 cm
Tööaeg tavareziimis: 45-90 min
Tööaeg: ECO reziimis kuni 120 min
Laadimisaeg: 2-3 tundi
Prahimahuti: 0,7 L

Komplekti kuulub:
Labadega ja harjastega kombihari
Labadega hari
Külghari
Peenfi lter (3tk)
Laadimisjaam
Puhastustööriist
Magnetpiire

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) DPD kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile DPD kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

  • LISATARVIKUD
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...