0

Ostukorvis pole tooteid.

Husqvarna, Toro ja Stiga lumepuhurid

Lumepuhuri eelis võrreldes teiste lumekoristusvahenditega tuleb esile rohke lume koristamisel, sest puhur ei  kuhja lund enda ette, vaid paiskab lume valitud suunas ja soovitud kaugusele. Meie valikus on lumepuhurid tootjatelt Husqvarna, Toro ja Stiga. Külastage meie kauplusi ja aitame Teile sobiva toote välja valida. 

Enda jaoks sobivaima lumepuhuri saate välja valitud, kui mõtlete järgmistele aspektidele -

  • Omades väiksemat hoovi ning suhteliselt tasast pinnast, on mõtekas valida üheastmeline puhur. Jätavad väga puhta tulemuse, ei vigasta sillutist, rootori labad kummist. Kummist labad aitavad ka lumepuhuril edasi liikuda, kuna vedu neil pole. Üheastmelistes masinates paiskab pöörlev rootor kogutud lume ise välja,
  • Keskmise ja suurema hoovi omanikul tuleks kaaluda kaheastmelist lumepuhurit. Suurematel ja ebatasastel pindadel tekib vajadus suurema jõudluse, edasiveo ning reguleeritava kõrgusega jalaste järele.Kaheastmeliste freeside puhul suunab pöörlev rootor lume eraldi tiivikule, mis saadab selle väljavisketorusse.
  • Küngaste, mägede, raskesti läbitavad pinnase korral peaks mõtlema lintide peale ,et säiliks liikumisvõimekus paksus lumes.

Kodulehel toodud Husqvarna tooted on meie kauplustes tutvumiseks olemas. Kui ei leidnud siit sobivat, siis saate välja valida sobiva Husqvarna veebilehelt ning saame selle Teile tellida!

Määra langev suund

Määra langev suund
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...