0

Ostukorvis pole tooteid.

JOHN DEERE X350R

€ 5 700,00

Laos

Järelmaks alates € 161.25 / kuus

Lühikirjeldus

X350R on hea vastupidavusega sisseehitatud kesktunneliga kogumissüsteemiga murutraktor, mis mõeldud eelkõige nõudlikule kasutajale. Selle masina tugevused on läbimõeldud ja pikaealised lahendused ja kvaliteetsed materjalid. Masinal on kõrgema heina niitmiseks ja kogumiseks mõeldud sügavam Accel Deep 107 cm-ne niiduorgan.
BBC Gardeners' World Magazine on hinnanud selle traktori parimaks sisseehitatud kesktunneliga kogumissüsteemiga masinaks 2017 aastal ja talle omistati auhind "Best Buy Award for John Deere X350R".

- headest materjalidest ja müra vähendav mootori kapott
- Moodne näidikutepaneel
- Võimas ja samas ökonoomne Kawasaki kahesilindrine 603 cm3 mootor, 12.2 kW - 3100 p/min
- John Deere iTorque™ ülekandesüsteem + Twin Touch kõrvutiasetsevad pedaalid - mugav juhtida
- Väga hea niidutulemus, 107 cm Accel Deep niiduorgan, 5 kiirreguleeritavat tugiratast
- Täpne munakliigenditel roolihoovstik
- Suur valik lisavarustust saadaval

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:
Taotle

Sinu kuumakse al.

  • Kirjeldus
  • Tehnilised Andmed
  • Tarne

Kirjeldus

X350R on hea vastupidavusega sisseehitatud kesktunneliga kogumissüsteemiga murutraktor, mis mõeldud eelkõige nõudlikule kasutajale. X300 seeria masinad on tuntud oma läbimõeldud ja pikaealiste lahenduste poolest. Tutvustusvideo: https://youtu.be/OqIQzh9kRlY
BBC Gardeners' World Magazine on hinnanud selle traktori parimaks sisseehitatud kesktunneliga kogumissüsteemiga masinaks 2017 aastal ja talle omistati auhind "Best Buy Award for John Deere X350R". Ära märgiti seejuures masina väga hea niidutulemus ka ülekasvanud muru korral, Kawasaki mootori ökonoomsus ja võimsus, kõrge kvaliteet, mugav juhtimine tänu Twin Touch pedaalidele ja sujuv liikumine tänu iTorque süsteemile. Tõenäoliselt üks parimad masinaid omas klassis.

Disain:
Kapott on valmistatud SABIC Innovative Plastics-i poolt kulumiskindlast ja kriime mitte väljanäitavast UV kindlast Xenoy® plastist.
Mootoris välja paiskuv soe õhk suunatakse läbi esivõre juhist eemale. Küljed on kinni, et vähedada juhini kostvat müra.

Mootor ja ülekanne:
Kawasaki kahesilindrisel 603 cm3 mootoril on küllaga võimsust, 12-2 kW - 3100 p/min. Masin on varustatud John Deere iTorque™ liikumist sujuvamaks muutmise süsteemiga, see süsteem aitab välitada juhi ebatäpsusi ning võimsa mootori ja hüdroveoga sõidu sujuvamaks ning kauakestvamaks. Masinal on tugevdatud täiskeevisraaam. Masinaga on hea teha erinevaid majapidamistöid, liikumiskiirus on kuni 8,2 km/h. Masin on piisavalt võimas, et kasutada ladusalt sahkasid ja haagiseid. Masinal on edasi-tagasi juhtimiseks kõrvuti asetsevad Twin Touch pedaalid, millega on juhtimine mugavam.

Niitmine:
107 cm laiune Accel Deep niiduorgan tavapärasest sügavam, (12,3 cm) ja on mõeldud ka ülekasvanud muru ja heina niitmiseks. Arvestades masina mõõtmeid on masinal väga hea manööverdamisvõime ja pöörderaadius, 41 cm. Roolihoovastik on mudakliigendite ja seega tavapärasest oluliselt täpsem ja vastupidavam. Niiduseadmel on 5 kiirreguleeritavat kopeerratast. Lisaks on niiduorgan varustatud lisa suunajatega, et hein ei jääks niiduorgani allakinni. Olemas on ka pesu otsik. Niiduorgani külge on võimalik panna eraldi ajamiga(niiduorganilt rihmaga) kogumisseade koos kogumiskorvidega 230L, millega saab kindel olla, et masin suudab kogumisega toime tulla ka märgades tingimustes. Niiduorgani loodimine, seadistamine on selle masinal tehtud erakordselt lihtsaks ja selle saab juht ka ise hakkama. Vastavad avad on masina korpuses ja tööriist masina küljes, pilt lisatud.
  X350R
Mootor Kawasaki
Võimsus 12,2 kW - 3100 p/min
Kubatuur 603
Silindrid V-twin OHV
Aku 12 V300 CCA
Jahutus Õhk
Kütusepaagi mahtuvus 7,6
Kütuse mõõdik LCD
Veosüsteem  
Kaks hüdromootorit Tuff Torq hüdromootor
Kiirus 8,5 km/h
Tagurdamise kiirus 6,4 km/h
Esirattad 15x6,5-8
Tagumised rattad 22x11-10
Tunnilugeja jah
Hooldusintervalli märguanne jah
Tassihoidja jah
Istme seljatoe kõrgus Kõrge seljatoega
Tüüp Jalgpedaaliga
Niitmiskõrgus 25 - 102 mm
Lõikelaius 107 cm Accel Deep lõikeorgan
Tüüp Tagantväljavise + mults 
Niiduterade lülitamine Elektriline
Mõõdud  
Teljevahe 126 cm
Pikkus 252 cm
Laius ilma niidukorpuseta 118 cm
Laius niidukorpusega 118 cm
Laius niidukorpusega, suunaja tõstetud 118 cm
Kõrgus 120 cm
Kaal 314 kg
Ohutus  
Istmeandur jah
Seisupiduri lukk jah
Koguja suurus 300 L

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) DPD kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile DPD kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...