0

Ostukorvis pole tooteid.

Honda paadimootorid

Honda Marine`i põhijooned

4-taktilised mootorid

Aastal 1964 oli Honda esimene mootorivalmistaja, mis tegi kõik oma paadimootorid 4-taktilistena, kuna need olid olemasolevast 2-taktilisest tehnoloogiast vaiksemad ja puhtamad. Honda on viimased 52 aastat jätkanud oma üle maailma tuntud sortimendi arendamist ja uuendamist, luues tootevaliku alates 2,3 kuni 250 hj, mis annavad kõik silmapaistva jõudluse, tõhususe ja töökindluse.

VTEC™

Elektrooniline klappide ajastuse ja tõusu juhtimine oli ainulaadne innovatsioon, algselt välja töötatud Honda autode jaoks. VTEC™ juhib sisselaskeklappide tõusu ja ajastust, et pakkuda optimaalset jõudlust. VTEC™, mis on paigaldatud mitmetele Honda päramootoritele, pakub väikesel kiirusel sujuvat ja stabiilset tühikäiku, samas kui klapi tõus suurematel kiirustel tagab parema pöördemomendi täisvõimsusel.

BLAST™

BLAST™ tehnoloogia aitab paadil glisseerima hakata kõigest mõne sekundiga. Mootori elektrooniline juhtüksus parandab automaatselt süüteajastust ning kasvatades samas õhu/kütuse suhet. See Honda 4-taktiliste mootorite jaoks kavandatud teed rajav, patenteeritud tehnoloogia on saanud meie mootoridisaini innovatsiooni tähiseks.

Direct Air

Kahekordne õhu sisselaskeava tõmbab läbi spetsiaalsete katikute sisse suure koguse õhku ning eraldab jahutusõhu põlemisõhust. See jahutab mootorit tõhusamalt, pakkudes paremat jõudlust koos suurema vastupidavusega.

ECOmo

ECOmo lahja segu põlemise kontrolli tehnoloogia reguleerib õhu/kütuse suhet väiksema kütusekulu ja ökoloogilise jalajälje tagamiseks. Kui paat sõidab stabiilselt glisseerides – kujutatud näidikul rohelise alaga – lisab ECOmo kütusele rohkem õhku, muutes kütusesegu lahjemaks ning tõhusamaks. See funktsioon on lisatud kõikidele üle 40 hj Honda päramootoritele.

Kogu pakutav tootevalik - http://marine.honda.ee/ - SOODUSKAMPAANIA LAIENEB KOGU TOOTEVALIKULE!

Määra langev suund

Määra langev suund
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...