0

Ostukorvis pole tooteid.

Honda generaatorid

GENERAATORI VALIMINE
Et teha kindlaks, milline Honda generaator sobib teile kõige paremini, uurige oma elektriseadmete tootesilte, kus on kirjas nende võimsus. 

KONDENSAATOR / INDUKTOR
Induktsioon- ehk asünkroongeneraatorid on kõige populaarsemad. Tehnoloogia lihtsus muudab need taskukohaseks ja usaldusväärseks. Sellised generaatorid sobivad ideaalselt aktiivkoormusega elektriseadmetele. Näiteks trell, survepesur, ketassaag, üldvalgustus.

AUTOMAATNE PINGEREGULAATOR (AVR)
Elektrooniline reguleerimine võimaldab kvaliteetsemat pinget ja stabiilsemat sagedust. Generaatori väljundpinge on tänu automaatsele pingeregulaatorile püsivam ja sõltub vähem koormusest. See aitab vältida ka pingelangusi ja -tippe. AVR-tehnoloogia parandab märkimisväärselt reaktiivkoormusega elektriseadmete sooritust ja pikendab nende tööiga. Võimalus valida 1 ja 3 faasi vahel, kasutatakse kompressorite, keevituste ja muude elektritööriistade puhul, lisaks üldvalgustus.

DIGITAALNE AUTOMAATNE PINGEREGULAATOR (D-AVR)
Digitaalne automaatne pingeregulaator (D-AVR) võimaldab sujuvamat ja efektiivsemat elektritootmist kui traditsiooniline AVR. Sellel uuel tehnoloogial on AVRi ees märgatavad eelised, näiteks valguse väreluse minimeerimine. 

INTELLIGENTNE AUTOMAATNE PINGEREGULAATOR (i-AVR)
Ühendades Honda D-AVRi mootoritega, millel on elektrooniline pöörlemissageduse regulaator (i-Governor), on Honda valmistanud terve valiku generaatoreid, mis pakuvad oma klassi parimat tootlikkust koos stabiilse pinge ja sagedusega. i-AVR sobib ideaalselt ehitusplatsile, ürituste korraldamiseks, operatiivteenistustele, koduseks varutoiteks ja tundlikele elektriseadmetele.

TSÜKLOKONVERTER
Honda patenteeritud tsüklokonverter põhineb invertertehnoloogial, kuid sisaldab lihtsustatud elektroonilist pingeregulaatorit. Tsüklokonvertriga generaatorid on väikesed ja kerged ning toodavad kvaliteetsemat elektrit kui AVR-generaatorid, sest väljundvool pole otseselt seotud mootori pöörlemissagedusega. Sellised generaatorid sobivad ideaalselt nii tööstuslikele kui vabaajarakendustele.

INVERTER
See tipptehnoloogia võimaldab luua erakordselt kompaktseid tooteid, sest voolugeneraator on peaaegu kaks korda väiksem kui traditsioonilisemad generaatorid. Invertergeneraatorid sobivad ideaalselt ülitundlike elektroonikaseadmete (nt arvutite) vooluga varustamiseks ning annavad optimaalset elektrivoolu nii reaktiiv kui elektroonilise koormusega seadmetele, tagades neile parima soorituse ja vastupidavuse. Lisaks väiksem müra, kaal ja kütusekulu. Kasutatakse tihti haagissuvilate, jahtide, kodumasinate s.h arvutite ja televiisorite toiteks.

LIsainfot leiad ka Honda kodulehelt

Määra langev suund

Määra langev suund
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...