0

Ostukorvis pole tooteid.

DAKR PROTON 1 B&S 6HP - ROOTORNIIDUK

Tavahind: € 699,00

Special Price € 499,00

Järelmaks alates € 14.12 / kuus

Lühikirjeldus

Dakr Proton onn kõrge heina niitmiseks mõeldud ühe kettaga lendteradega lükatav rootorniiduk. Sobib harva niidetavate alade, metsaradade, teeradade, maamaja ümbruse niitmiseks, samuti ka heina niitmiseks loomadele, niidulaius on 60 cm. Lendterade ning rihmülekande tõttu ei karda masin kõrges heinas peituvaid ohte nagu kivid, kännud ja muud takistused. Masin on varustatud Briggs & Strattoni 675 seeria neljataktilise ühesilindrilise 3,1 kilovatise sisepõlemismootoriga. Masinad on mõeldud niitmiseks kergetel kallakutel. Tänu kergele kaalule ja heale manööverdusvõimele on masin hõlpsasti kasutatav ka keerulistel niidualadel, kus on kitsad kohad, palju puid jne. Üks masina tugevaid eeliseid on konstruktsioon, masina pöörlev mass asub madalal, mis hõlbustab masina juhtimist. Kasutaja ohutuseks on masinal kaitse, mis takistab kivide ja muu massi lendamist juhi suunas. Masinat on lihtne kokku panna ja sõiduauto pagasisse mahutada.

3,1kw, 60cm, B&S 675, lükatav

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:

Sinu kuumakse al.

  • Kirjeldus
  • Tarne
  • Saadavus kauplustes

Kirjeldus

Dakr Proton onn kõrge heina niitmiseks mõeldud ühe kettaga lendteradega lükatav rootorniiduk. Sobib harva niidetavate alade, metsaradade, teeradade, maamaja ümbruse niitmiseks, samuti ka heina niitmiseks loomadele, niidulaius on 60 cm. Lendterade ning rihmülekande tõttu ei karda masin kõrges heinas peituvaid ohte nagu kivid, kännud ja muud takistused. Masin on varustatud Briggs & Strattoni 675 seeria neljataktilise ühesilindrilise 3,1 kilovatise sisepõlemismootoriga. Masinad on mõeldud niitmiseks kergetel kallakutel. Tänu kergele kaalule ja heale manööverdusvõimele on masin hõlpsasti kasutatav ka keerulistel niidualadel, kus on kitsad kohad, palju puid jne. Üks masina tugevaid eeliseid on konstruktsioon, masina pöörlev mass asub madalal, mis hõlbustab masina juhtimist. Kasutaja ohutuseks on masinal kaitse, mis takistab kivide ja muu massi lendamist juhi suunas. Masinat on lihtne kokku panna ja sõiduauto pagasisse mahutada. 3,1kw, 60cm, B&S 675, lükatav

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) Omniva kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile Omniva kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot.

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Tallinna kauplus Küsi tarneaega
Tartu kauplus Küsi tarneaega
Otepää kauplus Küsi tarneaega
Valga kauplus Küsi tarneaega
Võru kauplus Küsi tarneaega
Võru Mehka töökoda Küsi tarneaega
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...