0

Ostukorvis pole tooteid.

CAMSO ATV X4S ROOMIKUD

Tavahind: € 4 390,00

Special Price € 3 790,00

Järelmaks alates € 107.22 / kuus

Lühikirjeldus

CAMSO X4S on uued roomikud, mis on mõeldud ATV-dele alates 300cm3 ja väiksematele UTV-dele.
Uue generatsiooni roomikud võimaldavad parimat stabiilsust, manööverdusvõimet ja mitmekülgsust aastaringsel kasutamisel ning erinevatel pinnastel.
Usaldusväärne töövahend põllumajandustootjatele, puuraiduritele, jahimeestele, kaluritele, suusakeskustesse ja teistele ATV/UTV entusiastidele. CAMSO (varasem CAMOPLAST) on legendaarne roomikusüsteem tagab parima manööverdusvõime koos sujuva sõiduga. Nendega on kerge pöörata ja manööverdada.
Esimesed roomikud on disainitud kumerate äärtega, mis võimaldavad täpsemat manööverdamist ja on mugavamat kasutust võrreldes tavapärasete, lamedate äärtega roomikutega.
Parema juhitavuse tagamiseks on muudetud ka roomikute tugiraamide geomeetriat. Tugiraamid on äärmiselt vastupidavad , kuid samas kerged (turul pakutavad teistel roomikutel puudub tugev raam, mis vähendab nende kasutusiga). Suurendatud (260mm) tugirattad toetavad suuremat pinda ja on hooldamiseks hea ligipääsuga. Tugirattad on elastsemad kui mõnedel teistel roomikutel. Elastsed rattad ei purune nii lihtsalt kui jäigad rattad. Tugirataste laagrid on vahetatavad, mis teevad hooldamise soodsamaks.
Peaülekande topeltlaagrid on määritavad, suurendades vastupidavust.
Roomikuid saab paigaldada kõikidele enamlevinud ATV markidele, soovitavalt alates 300cm3:
CFMOTO, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Arctic Cat, BRP / CanAm, POLARIS jnePäritolumaa: USA
Kaal ees ja taga: 33kg ja 36kg
Offset (nihutus): ees 609mm ja taga 685mm
Pikkus ees ja taga: 1016mm ja 1081mm
Kõrgus ees ja taga: 604mm ja 590mm
Kummilindi laius ees ja taga: 392mm ja 318mm
Paigaldamisaeg: esmane seadistamine 2h, järgnevad 1h
Garantii: 2 aastat

Soovid järelmaksu?

Vali sobiv periood:
Sissemakse:

Sinu kuumakse al.

  • Kirjeldus
  • Tarne
  • Saadavus kauplustes

Kirjeldus

CAMSO X4S on uued roomikud, mis on mõeldud ATV-dele alates 300cm3 ja väiksematele UTV-dele. Uue generatsiooni roomikud võimaldavad parimat stabiilsust, manööverdusvõimet ja mitmekülgsust aastaringsel kasutamisel ning erinevatel pinnastel. Usaldusväärne töövahend põllumajandustootjatele, puuraiduritele, jahimeestele, kaluritele, suusakeskustesse ja teistele ATV/UTV entusiastidele. CAMSO (varasem CAMOPLAST) on legendaarne roomikusüsteem tagab parima manööverdusvõime koos sujuva sõiduga. Nendega on kerge pöörata ja manööverdada. Esimesed roomikud on disainitud kumerate äärtega, mis võimaldavad täpsemat manööverdamist ja on mugavamat kasutust võrreldes tavapärasete, lamedate äärtega roomikutega. Parema juhitavuse tagamiseks on muudetud ka roomikute tugiraamide geomeetriat. Tugiraamid on äärmiselt vastupidavad , kuid samas kerged (turul pakutavad teistel roomikutel puudub tugev raam, mis vähendab nende kasutusiga). Suurendatud (260mm) tugirattad toetavad suuremat pinda ja on hooldamiseks hea ligipääsuga. Tugirattad on elastsemad kui mõnedel teistel roomikutel. Elastsed rattad ei purune nii lihtsalt kui jäigad rattad. Tugirataste laagrid on vahetatavad, mis teevad hooldamise soodsamaks. Peaülekande topeltlaagrid on määritavad, suurendades vastupidavust. Roomikuid saab paigaldada kõikidele enamlevinud ATV markidele, soovitavalt alates 300cm3: CFMOTO, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Arctic Cat, BRP / CanAm, POLARIS jne Päritolumaa: USA Kaal ees ja taga: 33kg ja 36kg Offset (nihutus): ees 609mm ja taga 685mm Pikkus ees ja taga: 1016mm ja 1081mm Kõrgus ees ja taga: 604mm ja 590mm Kummilindi laius ees ja taga: 392mm ja 318mm Paigaldamisaeg: esmane seadistamine 2h, järgnevad 1h Garantii: 2 aastat

Eesti piires toimetame saadetisi järgnevatel viisidel:

1) Omniva kuller - kaup toimetatakse  kliendi poolt soovitud aadressile Omniva kulleriga üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimuse maksumus ületab 100 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 10 eurot.

2) SmartPosti ja Omniva pakiautomaadid – kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 päeva jooksul. Kui tellimus ületab 50 eurot, toimetame kauba kohale tasuta. Tellimusele väiksemas summas, lisandub transpordi maksumus 5 eurot.

3) Klient tuleb järgi meie kauplustesse Tallinnas, Tartus, Otepääl, Võrus või Valgas. Kättesaamine tasuta!

Tallinna kauplus Laos
Tartu kauplus Laos
Otepää kauplus Küsi tarneaega
Valga kauplus Küsi tarneaega
Võru kauplus Küsi tarneaega
Võru Mehka töökoda Küsi tarneaega
Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...