Pärast aastatepikkusi uurimis- ja arendustöid ning labori- ja välikatseid on Husqvarna X-Cut saekett lõpuks siin. X-Cut saekett on väikese vibratsiooniga Pixel-saekett, mis saeb kitsa lõikesoone ja nõuab standardsete saagimissüsteemidega võrreldes saelt vähem võimsust. Need on saekettide kõige tähtsamad omadused, mille koostoimel saete iga päev rohkem tihumeetreid.

Kestev teravus

Lõikehammaste konstruktsioon, kasutatavad materjalid ja tootmisprotsessid on kõik peensusteni välja arendatud. See annab X-Cut saeketile väljapaistva teravuse kohe pärast karbist väljavõtmist ja lisaks – mis on vahest kõige tähtsam – teravuse, mis kestab palju kauem enne, kui kett vajab uuesti viilimist.

Vähene venivus

X-Cut saekett on tehases eelvenitatud, mis tähendab, et saate töötada kauem ilma ketti üle pingutamata. Asjatud reguleerimised ei aeglusta teie tööd ja lõikesüsteemi lõdva keti tõttu kahjustamise oht on tunduvalt väiksem.

Suur vastupidavus

Konstruktsiooni, materjalide ja protsesside täpselt tasakaalustatud kombinatsioon annab tulemuseks suurepärase ja dünaamilise vastupidavuse. Lõikesüsteemi kulumine väheneb ja järelikult ka hooldusvajadus.

Kõrge lõiketõhusus

X-Cut saekett on valmistatud konkureerivate toodetega võrreldes kiiremaks ja sujuvamaks lõikamiseks ja see on kasutusvalmis kohe karbist väljavõtmisel. See parandab teie lõiketõhusust ja seega teie tulemusi. Samal ajal on sae kasutaja vajalik jõupingutus (etteandejõud) väiksem, mis muudab kogu töökoormuse keha jaoks lihtsamaks.

Optimaalne lõikenurk

Teie pikaajalise efektiivsuse seisukohast on lõikehamba nurk otsustava tähtsusega. Mida väiksem see nurk on, seda suurem teravus. Kuid liiga väikese nurga korral kaotab lõikehammas teravuse kiiremini ja puruneb kergemini. Oma X-Cut saeketiga on Husqvarna keskendunud optimaalse nurga leidmisele, mis püsiks kaua tõhus.

Täpselt välja mõõdetud kroom ja teras

Terase mikrostruktuur – mitte liiga kõva, mitte liiga pehme – ja kroomikiht – mitte liiga paks, mitte liiga õhuke – on molekulaartasandil mõlemad väga hästi defineeritud. See tagab suure lõikevõime ja kestva teravuse.

Tõhusam määrimine

Lülides olevad väikesed noolekujulised kanalid aitavad sae töötamise ajal transportida ketti õli ja tagada tõhusa määrimise.

Optimaalne termiline töötlus

Karastamise jaoks on Husqvarna töötanud välja oma unikaalsemeetodi, mis muudab terase võimalikult vastupidavaks. See hõlmab optimaalset termilist töötlust ja optimaalset jahutust, mille käigus luuakse molekulaarstruktuur, mis annab uskumatult vastupidava saeketi.