0

Ostukorvis pole tooteid.

Jõulukingid Stihlilt ja Vikingilt

15 Detsember, 2016

Paljud pole veel jõudnud kibedas saginas leida sobivaid kingitusi ning käesolevaga soovime Teid aidada. Allpool mõned huvitavad kingiideed:

Meestele, peogadele, isadele, vanaisadele.

Mets ja mees on käinud läbi aegade käsikäes. Seega võiks jõulukuuse alla rändav kingipakk sisaldada pere meessoost liikmele midagi meelepärast mugavaks metsas müttamiseks. Näiteks võimas mootorsaag STIHL,  mugav ja stiilne jope või turvajalatsid. Miks mitte hoopis funktsionaalne taskunuga või käekell. 

 

 

 

Naistele, tütardele, emadele, vanaemadele

STIHL ja VIKING ei ole ammugi enam ainult meestekeskne kaubamärk ning üha enam naisterahvaid leiab oma tee mõne meie mootorsae, trimmeri või muruniiduki juurde. Meil on olemas nii bränditooteid kui ka tööriistu, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele kas siis aias toimetamiseks või vabal ajal kasutamiseks. Näiteks mugav soft-shell jakk või väike akutoitel HSA 25, mis on nii hekipügaja, kui murulõikur ühes seadmes.

 

 

Lastele

Ka lapsi ei ole unustatud. Näiteks esimeseks metsatööriistaks sobib tõsisemele metsahuvilisele mängu võsalõikaja. Või hoopis väntadega murutraktor koos käruga vanemate abistamiseks aiatöödel. STIHL Timbersport rahakott ja buff on vägagi praktilised kingid.

 

 

 

Need on ainult mõned näited ja ideed, veel on valik tooteid meie kingituste sektsiooni all.  Oleme kindlad, et leiate siit igaühele mõne sobiliku kingi. 

Soovime Teile rahulikku jõuluaega.

Theme setting
Theme Color
Menu style
Töötlen päringut...
Palun oodake...