Mehkas nüüd saadaval CAMSO ATV T4S roomikud, mis on mõeldud kasutamiseks kuni 400 kg-se kaaluga ATV-l. Nüüd soodushinnaga 3790 EUR.


Usaldusväärne töövahend igal aastaajal põllumajandustootjatele, puuraiduritele, jahimeestele, kaluritele, suusakeskustesse ja teistele ATV/UTV entusiastidele. CAMSO (varasem CAMOPLAST) on legendaarne roomikusüsteem tagab parima manööverdusvõime koos sujuva sõiduga. Nendega on kerge pöörata ja manööverdada.

Sobivad aastaringseks kasutamuseks ja parima sõiduomadustega nii paksus lumes, mudas, liivas kui ka kivisel maastikul. Kiiruse kadu tänu tugirataste minimaalsele hõõrdumisega lintidega on sõitmisel kiiruse kadu vaid 10-15%. Sobivad kõikidele ATV-dele vastava mudelikohase kinnituskomplektiga. Paigaldatav ca 45 minutiga. Äärmiselt vastupidavad tänu tugevale raamile, kuid samas kerged (turul pakutavad teistel roomikutel puudub tugev raam, mis vähendab nende kasutusiga). Tavaliselt roomikutega Atv kliirens on ca 15 cm kõrgem, laius ca 13cm laiem kui ratastega. Roomikutega on kaasas kõrgekvaliteedilised kinnitussarjad, valmistatud tsingiga galvaniseeritud terasest, et saavutada korrosioonikindlus. Veohammasrattad on valmistatud ülitugevast plastist ning istub kolmel kuullaagril, et tagada pikk eluiga ning vähendada hoolduskulusid. Tugirattad, mis toetavad linti on elastsemad kui mõnedel teistel roomikutel. Elastsed rattad ei purune nii lihtsalt kui jäigad rattad. Roomikuid saab paigaldada kõikidele enamlevinud ATV markidele, soovitavalt alates 500cm3:
CFMOTO, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Arctic Cat, BRP / CanAm, POLARIS jne

ATV roomikud Mehkas

Tartu Mehkas Camso atv roomikud paigaldatuna CFMOTO ATV-le CFORCE 550

 
Päritolumaa: USA 
Kaal: 30kg
Offset (nihutus): ees 611 mm ja taga 662 mm
Pikkus ees ja taga: 1015 mm ja 1081 mm
Kõrgus 560 mm 
Kummilindi laius ees ja taga: 292 mm ja 318 mm
Paigaldamisaeg: 45min
Garantii: 2 aastat