6. aprill 2016. a.

Husqvarna kommertskasutuseks mõeldud muruniidukid pakuvad vastupidavust ja kasutusmugavust

Husqvarna on sel hooajal professionaalidele mõeldes toonud turule kolm uut kommertskasutuseks mõeldud bensiinimootoriga muruniidukit. Niidukid on eriti vastupidavad, mõeldud sagedaseks kasutamiseks suurte pindade hooldamisel ja mugavad kasutada.
 
 
 
„Professionaalid kasutavad niidukit erinevate pindade hooldamiseks ja seetõttu oodatakse masinalt nii esmaklasslist lõiketulemust kui ka vastupidavust ja jõudlust,“ rääkis Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu. 
 
Husqvarna LC 551SP on kerge ja kompaktne 51 cm töölaiusega tagarattaveoga alumiiniumist korpusega muruniiduk, mis paistab silma oma töökindluse, vastupidavuse ja suurepärase lõiketulemusega. Niidukil on suur, 1,9-liitrine kütusepaak ja professionaalse ehitusega alumiiniumkorpusega käigukast ja ta on loodud taluma sagedast pikaaegset kasutamist. Sügava mustriga kummirehvid ja topelt kuullaagritel alumiiniumist rattad annavad niidukile suurema veojõu ja kasutusmugavuse. Sellel niidukil on võimalik valida 6 erineva niitmiskõrguse vahel (26-74 mm), valida muruliblede kogumise või tahaväljaviske vahel. Kogumiskott mahutab 65 liitrit ning on varustatud tolmukaitsega. Lisavarustusena on võimalik kasutada BioClip® niitmissüsteemi (multšimine), mis lõikab rohulibled korduvalt läbi ja paiskab need murule tagasi väetiseks. Niidukil on profiklassi Kawasaki mootor.

Husqvarna LC 451S kerge tagarattaveoga 51cm töölaiusega niiduk sobib ideaalselt spordiklubidele, maaomanikele ja professionaalidele, kes vajavad kompaktset lahendust. Niiduk on valmistatud vastupidavatest profiklassi komponentidest ja on varustatud topeltkuullaagritega ratastega ning alumiiniumkorpusega. Ka sellel niidukil on võimalik valida 6 erineva niitmiskõrguse vahel (26-74 mm), kasutada tolmukaitsega kogumiskotti või tahaväljaviset ning lisavarustusena on saadaval BioClip® niitmissüsteem (multšimine). Niidukil on vastupidav Briggs & Strattoni DOV seeria mootor. 

Husqvarna LB 448S on samuti tihedamaks kasutamiseks mõeldud valualumiiniumist korpusega muruniiduk. Mugavust lisavad esirattavedu ning küljepeale pööratav käepide. Selle niidulaius on 48 cm ning 6 niidukõrgust (30-60mm) on võimalik seadistada tsentraalselt. Vastupidav Honda GCV160 mootor tagab lihtsa ja mugava käivituse. See niiduk multšib lõigatud murujäägid.