CFMoto ATV sahakampaania

Novembrist algas CFmoto sahakampaaania, mille raames anname igale ATV ostjale kaasa lumesaha koos adapteriga. Sahk toodetud Eesti tootja Iron Balticu poolt. Kampaania kestab kuni 31.12.2017

Atv lumesahk

Terasest saha töönurk on reguleeritav 5-de asendisse. Vedrudega takistusleevendi aitab liikuda üle väiksemate takistuste vältides saha või masina lõhkumist. 
Standardvarustuses sahk on koostatud terasest teraga. Soovi korral võimalik lisana juurde osta 20 mm paksune kummitera komplekt, mis on hädavajalik abivahend eelkõige tänavate puhastamisel.

Mehka on CFMoto ametlik edasimüüja Tallinnas, Tartus, Võrus ja Valgas. ATV`d kohapeal olemas, saab lähemalt tutvuda ning proovisõitu teha. Lisaks võimalik tellida lisavarustust, alates haagistest ja hüdrotõstukitest kuni kätesoojendusteni. Kuna teeme ka igas müügikohas hooldust ja remonti, siis lisavarustuse paigaldus kohapeal.

Sõidukid on tänavalegaalsed ning maanteeametis registreeritavad L7e kategooriasse või T3(väiketraktor). Võimalik liigelda nii teedel, tänavatel kui ka maastikul. 

• CFMOTO ATV-d on Eestis müügil alates 2007. a kevadest
• CFMOTO on enim müüdud ATV bränd Eestis alates 2009. aastast
• CFMOTO on ainus ATV bränd Eestis, kelle toodangu hooldust saab teostada ametlikult vähemalt 12 punktis üle Eesti
• CFMOTO on turuliider Lätis, Leedus, Rootsis, Poolas, Austrias, Tšehhis, Slovakkias, Venemaal, Kanadas, Austraalias
• CFMOTO on soodsaim, kaasaegse väljanägemisega, kvaliteetne ATV

Tulge meie esindustesse proovisõidule!